Islak İmza İle Uğraşmayın

E-imzala'yın, zaman kazanın! 

Islak imza süreçlerinin gereksiz maliyet kalemlerine ve zaman kaybına neden olduğu gerçeğini hepimiz kabul ediyoruzdur. Yönetici veya müdür pozisyonundaki kişilerden ıslak imza toplama sürecinin (kişileri yerlerinde bulma, imzalanacak dokümanın hazırlanması ve imzalı dokümanın gönderileceği adrese yollanması süreci gibi süreler de hesaba katıldığında) ayda ortalama 3 gün iş gücü kaybına yol açtığı yapılan araştırma ve anketlerle ortaya çıkmıştır.

Sadece imzalamak da yetmiyor. İmzalı evrağın karşı alıcıya ulaştırılması da hem ekstra bir hazırlık sürecini hem de faks, kargo vb maliyetleri de beraberinde getiriyor. 

Ticari hayatımızda, belgeleri ıslak imza ile imzalamak için mesai ve emek harcamayın. Dokümanlarını çıktı almadan, bilgisayar ekranında kontrol ettikten sonra E-imza’nızı kullanarak hızlıca imzalayın ve göndermek istediğiniz kişiye e-posta ile ulaştırın. 

Güvenli ve pratik bir yöntemle imzalama işlemini gerçekleştirebilir ve elektronik ortamda belgelerinizi kolayca arşivleyebilirsiniz. Aynı zamanda kağıt çıktısı almadığınız için de çevreye büyük katkıda bulunmuş olursunuz. Ticari anlamda da kağıt, kargo ve diğer benzeri masraflarınızı tamamen ortadan kaldırmak firma maliyetlerinizi indirme noktasında büyük katkı yapacaktır.