Neden E-İmzala.com?

*** Mekan bağımsız olarak bilgisayarın olduğu her yerden 7/24 belge imzalayabilirsiniz.

*** E-imza’lı dosyayı e-posta yoluyla karşı tarafa hızlıca ulaştırabilirsiniz.

*** Islak imzanızın taklit edilmesi riskini tamamen ortadan kaldırmış olursunuz.

*** Kırtasiye, kargo ve diğer ulaşım masraflarından tamamen kurtulursunuz.

*** E-imzala.com kullanarak kağıt tüketimini minimum seviyeye indirip çevremizin korunmasına maksimum katkı sağlarsınız.

Ticari hayatımızda işlerimizin yürümesi adına her gün talimat, sipariş, sözleşme, dilekçe ve benzeri bir çok belgeyi imzalamak durumunda kalıyoruz. Islak imza süreçlerinin zaman ve iş gücü kaybı olduğu, kağıt basımının da gereksiz bir maliyet olduğu çoğunluk tarafından kabul görüyor. 

Yapılan araştırmalarda yönetici veya müdür pozisyonundaki kişilerin evrak imzalama sürelerinin (kişileri yerlerinde bulma, imzalanacak dokümanın hazırlanması ve imzalı dokümanın gönderileceği adrese yollanması süreci gibi süreler de hesaba katıldığında) günlük ortalama 45-50 dakikalık bir süre aldığı ortaya çıkmıştır. Bu da ayda ortalama 3 gün iş gücü kaybına denk geliyor.

Sadece imzalamak da yetmiyor. İmzalı evrağın karşı alıcıya ulaştırılması da hem ekstra bir hazırlık sürecini hem de faks, kargo vb maliyetleri de beraberinde getiriyor. Tabi ki güvenlik konusuna da değinmek lazım. Acaba o dokümanı gerçekten de imzalaması gereken kişi mi imzaladı?

İşte tüm bu sorulara bir cevap olarak E-imzala.com, elektronik ortamda hazırladığınız pdf formatındaki tüm dokümanları e-imza’nızı kullanarak pratik, ekonomik ve güvenli bir şekilde imzalamanızı sağlıyor.