Sistem Hakkında

E-imzala.com, pdf formatındaki dokumanlarınızı E-imza kullanarak imzalamanızı sağlayan bir sistem olarak hizmet vermektedir.

5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu’nda da belirtildiği gibi, E-imza elle atılan imza ile aynı hukuki sonucu doğuran bir sertifika olduğu için imzalanan doküman yasal olarak geçerli bir evrak niteliği kazanır. 

Kurumsal firmalardaki banka havale, eft ve yatırım işlemleri talimatları, sözleşmeler, mutabakatlar, mali tablolar, raporlar, bilançolar, iş emirleri, personel izin belgeleri, e-tebligatlar, dilekçeler, itirazlar, başvurular, ticari taraflar arasında yapılan yazışmalar, teklifler, siparişler gibi ticari hayatta elle imzalanan tüm dokümanlarınızı elektronik imza kullanarak imzalayabilirsiniz. Böylece ticari hayatta hız kazanır, verimliliği artırırsınız. Ayrıca, E-imzalı dokümanları e-posta ile göndererek kağıt ve kargo masraflarından da kurtulmuş olursunuz.

Sisteme üyelik ücretsiz olup, E-imza kredilerinizi kredi kartı veya banka havale/eft yoluyla satın alabilirsiniz. Detaylı bilgi için info@ciba.com.tr ye mail atmanız gerekmektedir.